Uçağıma Uçak Çarparsa - FPV Kazası

Uçağıma Uçak Çarparsa - FPV Kazası için görsel


Bu videoda geçen olayı 2014 yazında yaşamıştık. Ancak siteye eklemeyi unutmuşum, videoya rastlayınca ekleyeyim dedim.

Videoda geçen olay kısaca şöyle. Yine Kısırkaya'da FPV uçuşu yaparken, güzel güzel havada seyir halindeyken birden uçağım ters döndü ve tam bir takla atarak düzeldi. Arkadaşlarımın kahkahalarını duydum ve olayı onlardan öğrendim. Meğer Fırat adlı arkadaşın uçağı gelmiş bana havada çarpmış ve düşmüş. Videoyu izlediğinizde göreceğiniz üzere enteresan olan; Benim Ugur200'üme birşey olmamışken Fırat'ın uçağının yere mecburi iniş yapması.

Fırat benim uçağı gözüne kestirerek biraz da hızlı bir şekilde bana yaklaşmış. İrtifa kaybederek bana yaklaşmaya çalışırken, benim uçağa tam bir dalış yapmış ve bindirmiş. Sonuçda benim uçak bir salto atıp düzelmiş ama Fırat'ın uçak yerle buluşmuş.

Fırat'ın uçaktan aldığım görüntüyü de videoya ekledim. İyi seyirler.
Yorumlar

Burgerszoo Hayvanat Bahçesinde multikopter ile havadan çekim yaparken, multikoptere yani droneye yapılan Şempanze saldırısını gösteren videodur.
Bu konuda yer alan videoda fpv uçuşu yapan bir modelci, otomobili takip ediyor. Uçuş uzun ve güzel gitse de modelcinin hatası uçuşu sonlandırıyor.
Henüz sebebini araştırmak için vakit bulamadım. Uçak son hali ile duruyor ve incelememi bekliyor. Ancak ilK düşüncelerim GPS in çalışması konusunda biraz sıkıntı olmuş...
Uçağıma Uçak Çarparsa - FPV Kazası konusunu görüntülemektesiniz.

Fpv Çarpışma - Havada Çarpışma - Model Uçak Kazası

 Sayfa başına dön