Şempanzenin Multikoptere Saldırısı

Şempanzenin Multikoptere Saldırısı için görsel
17 Nisan 2015
Hollanda'da bulunan Burgerszoo Hayvanat bahçesinde görevliler multikopter kullanarak gözetleme uçuşu yapıyorlarmış. Tahminime göre hayvanlara insan rahatsızlığı yaşatmadan onların aktivitelerini inceleme maksatını taşıyorlar. Yine birgün bu maksat ile Phantom multikopteri ile çekime başlamışlar ve Şempanzeleri gözetlemeye geçmişler.


Bir yere kadar herşey normal görünüyor. Herkes kendi havasında şempanzeliğini yapıyor. Ama öyle bir an geliyor ki ! Çakalın önde gideni bir şempanze pusuya yatmış ! Adam ağacın üzerinde eline bir dal almış ve bekliyor. Hem de sinsice. Multikopter ona ulaşıncaya dek sabrediyor. Multikopter yaklaşınca ise hemen saldırısını yapıyor ve aleti yere yıkıyor :) sonrasında da aşağı inerek modelciliğe soyunuyor. Multikopteri incelemeye alıyor. Siz siz olun şempanzelere güvenmeyin !

Video :

Yorumlar

Bugün hava güzel. Ben de Mavic Air ile biraz uçuş yapayım dedim. Bu videodaki amacım, sizlere Mavic Airin 4K video kaydını göstermek.
Hazır dronelerden bir tane satın almaya karar verince DJI markasının Mavic Air modelini tercih ettim. Nedenini ve kutu açılımını bu konuda bulabilirsiniz.
Hobbyking firması bir ürün çıkarmış, ürünün adı Retractable FPV Antenna System. Bu anten sistemine bir göz atıyoruz.
Şempanzenin Multikoptere Saldırısı konusunu görüntülemektesiniz.
 Sayfa başına dön