Sahte Cicozlar

Sahte Cicozlar için görsel

Arkadaşlar birçoğunuzun bildiği üzere Cicoz uçan kanatları tamammen tarafımdan dizayn edilmiş ölçülendirilmiş, hatta airfoilleri dahi tarafımdan modifiye edilmiştir. Bu uçaklara da Cicoz adı tarafımdan verilmiştir. Sebebi de Cicoz denildiğinde benim yaptığım uçaklar olduğunun bilinmesi içindir.

Sanal pazar vb. ortamlarda satılan ve benim uçaklarım olan Cicoz ismini kullanan kişilerle ve uçaklarla herhangibir alakam yoktur. Bu emek hırsızları kendi yaptıkları uçaklara zagi veya uçan kanat demeyip, direkt olarak Cicoz100, Cicoz120 ve Cicoz140 diyerek satmaktadırlar. Hatta birisinin ismi de benimki ile aynı olup Hüseyindir. Birçok modelci bu kişiyi ben sanıp gerçek Cicoz aldığını düşünüyor. Oysa olay tamamen bir aldatmacadır.

Bu kişiye birkaç ay önce kibarca durumu izah etmeme, uçaklarını kendi belirleyeceği bir isim ile satmasının doğru olduğunu iletmeme rağmen bana son derece yakışıksız cevaplar vermiş ve halen bu ayıbını futursuzca sürdürmektedir.

Bunlar ile herhangibir alakam olmadığını belirtmek istedim. Benim uçaklarımın kopyalanması beni gururlandırır incitmez. Herkes benim uçaklarımı kopyalamakta serbesttir. Buna bir itirazım olmaz. Ancak benim uçaklarıma benim verdiğim isimleri kullanarak ticari faaliyet güden insanları kınıyorum.


Yorumlar

Sahte Cicozlar için açıklama konusunu görüntülemektesiniz.
 Sayfa başına dön