Rc Model Kumandaları

Rc Model Kumandaları için görsel

Tekno Seyir tarafından hazırlanan bu videoları, özellikle yeni başlayan modelci arkadaşların mutlaka izlemesini tavsiye ediyorum.

Videoda kumandalar konusunda bilinmesi gereken birçok konuyu rahatlıkla bu videolardan öğrenebilirsiniz. Tekno Seyire bu Türkçe kaynağı sunarak yeni başlayan modelcilerin işlerini kolaylaştırdığı için teşekkür ediyorum.


Video 1 :
Video 2 :


Yorumlar

Drum Sander - Thickness Sander Making Video & PDF Dimensions

Drum Sander - Thickness Sander Making Video & PDF Dimensions

I am making a drum sander. It is a good tool for sanding wood. You can easily sanding your wood parts. I am using a 400 W bench grinder for power. This is a simple Thickn

Haftanın Konusu sander

Standart bir Model uçak kumandası ile ne kadar uzaklığa kadar kontrol sağlanabilir ? İşte bunun için modelimizi zorluyoruz. Testde Futaba 10Cyi kullanıyoruz.
ESC için Gaz Kolu Ayarı nasıl yapılır ?Videoyu izledikten sonra siz de kolaylıkla yarım pozisyonda tepki veren gaz kolu gibi esc setup sorunlarını çözebileceksiniz.
Genel olarak 3 üreticinin ürünlerini baz alarak bu sınıflandırmayı yapabiliriz. Yukarıdaki fotoğrafda da görüldüğü üzere Hitec, Jr (Spectrum uyumlu) ve Futaba adlı üretic
Rc Model Kumandaları Hakkında Videolar konusunu görüntülemektesiniz.

Diğer RADYO KUMANDA Konuları
 Sayfa başına dön